Protest pod biurem posła.

19 grudnia 2012 roku Szczecińska Inicjatywa na Rzecz Zwierząt Basta! zorganizowała kolejny protest w ramach kampanii Szczecin Bez Futra przed biurem poselskim Andrzeja Piątaka.

Jako aktywiści działający na rzecz zwierząt bardzo cieszymy się z organizowanej przez posła Andrzeja Piątaka ?Akcji Zima dla braci mniejszych? i sami zachęcamy do wspierania takich akcji dla wszelkich schronisk. Jednak chcemy również pomóc tysiącom norek amerykańskim, które poseł hoduje i zabija dla pozyskania futer. Dlatego apelujemy do posła Andrzeja Piątaka o zamknięcie swojej fermy (około 40 tysięcy zwierząt zabijanych każdego roku) i uratowanie zwierząt!

 

Wydarzenie posła: http://www.facebook.com/events/451428561586147/

 

Basta! już od kilku miesięcy prowadzi działania mające na celu przeciwdziałanie rozwojowi przemysłu futrzarskiego w województwie zachodniopomorskim, który wiąże się z ogromnym cierpieniem zwierząt, zanieczyszczeniem środowiska i pogorszeniem warunków życia mieszkańców wsi, w okolicy których powstają hodowle.

Szczecińska Inicjatywa na Rzecz Zwierząt Basta! jest członkiem Koalicji na Rzecz Zakazu Hodowli Zwierząt Futerkowych w Polsce: www.antyfutro.pl

 

UWAGA!!!

Raport z Polski (tekst oraz zdjęcia):

http://antyfutro.pl/materialy/

video:

http://www.youtube.com/watch?v=W1HE4CSGy8Q

 

 

Szczecińska Inicjatywa na Rzecz Zwierząt Basta!

www.basta.szczecin.pl

https://www.facebook.com/Basta.Szczecin