Basta w S.O.S dla rodziny

Basta w „SOS dla Rodziny”

 

W piątek 28 grudnia spotkaliśmy się z dziećmi ze Stowarzyszenia „SOS dla Rodziny”. Podobnie jak zwierzęta, które chcemy chronić ? dzieci są bezbronne. Często stają się ofiarami przemocy, ponieważ nie mają wystarczająco siły, aby same się bronić i tak jak zwierzętom odmawia im się głosu.

Dlatego właśnie grupa Basta z własnym Mikołajem odwiedziła zabawę choinkową organizowaną dla dzieci, które dotknęła przemoc w domu. Wraz z Mikołajem przybyli jego przyjaciele. Wśród nich grupa Tocomala, która zagrała dla najmłodszych na bębnach afrykańskich. Po koncercie, przed budynkiem stowarzyszenia, odbył się pokaz teatru ognia Lascar.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało się zorganizować paczki upominkowe dla dzieci. Nie byłoby to możliwe dzięki uprzejmości wielu osób, które nam pomagały. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc w organizacji spotkania, a w szczególności NEVER UNARMED, Teatrowi Ognia LASCAR, grupie TOCOMALA oraz FA Szczecin.  Zapraszamy do naszej galerii na stronie, aby obejrzeć pełną fotorelację z wydarzenia.